Sesja noworodkowa: Gdynia lub Gdańsk

Przyjście na świat dzidziusia to szczególny i wyjątkowy czas w życiu każdego człowieka. Kiedy już minie dziewięć miesięcy ciąży i oczekiwania, nastąpi kolejne niezwykłe przeżycie, jakim jest poród. Przyjdą dni lekkiej beztroski, nauki życia razem i układania codzienności na nowo. Jak sądzi wielu świeżo upieczonych rodziców, nowo narodzone dziecko wymaga mnóstwa cierpliwości, empatii oraz miłości. Noworodki niewiarygodnie szybko rosną i przychodzi moment, w którym orientujecie się, że dni, które wydawały się nie mieć końca, nagle stają się wspomnieniem, a jedyne, co po nich zostaje to zdjęcia. Fotografie dokumentujące kolor włosów, kształt nosa, uroczą mimikę czy maleńkie ubranka to najpiękniejsze, w co możecie zainwestować zaraz po powiększeniu rodziny. Jako profesjonalny fotograf oferuję rodzicom z Gdańska i Gdyni i okolic Trójmiasta profesjonalną sesję noworodkową w domu lub w moim kameralnym studio na Przymorzu.

Magiczna sesja noworodkowa w Gdańsku czy zdjęcia w domowym zaciszu?

Jako mama dwóch dziewczynek doskonale wiem, że mały człowiek to najbardziej wymagająca istota na świecie, a jednocześnie najbardziej rozczulający widok. Dlatego też sesje noworodkowe, które oferuję, dopasowuję do rytmu dnia głównego bohatera. Najlepszą porą jest zawsze poranek. Jeśli Wasz maluch śpi niespokojnie, a każdy najmniejszy hałas jest w stanie przerwać drzemkę, aranżuję sesję tak, by był zawsze blisko rodziców. Wtedy powstają cudowne kadry pełne emocji, miłości, czułości i więzi. Doskonałym tłem dla sesji rodzinnych, wspólnych zdjęć z noworodkiem może być również wnętrze Waszego domu. Pamiątka tych pierwszych dni zostanie z Wami na bardzo długo.

Dlaczego okres noworodkowy to idealny czas na sesję?

Dziecko jest noworodkiem tylko przed pierwszy miesiąc życia. Później staje się niemowlakiem. Mamy więc jedynie 4 tygodnie na to, aby uwiecznić te pierwsze, najważniejsze momenty jego życia. Z drugiej strony – noworodki większość czasu spędzają na spaniu i jedzeniu. Nie obracają się jeszcze z brzucha na plecy i odwrotnie, nie gaworzą, nie siadają, wiele czasu spędzają w jednej pozycji, wiec najłatwiej jest wykonać im te piękne ujęcia właśnie w tym okresie.

Wbrew pozorom im sesja odbędzie się szybciej po porodzie, tym jest ona dla Waszego maleństwa bardziej komfortowa. Pierwsze 2 tygodnie są kluczowe, dzidziuś jeszcze pamięta swoje ułożenie embrionalne z brzuszka mamy i jest mu w takiej pozycji wygodniej na sesji. Ponadto noworodki po magicznych 2 tygodniach odczuwają więcej bodźców dochodzących z zewnątrz, a co najważniejsze odczuwają zmiany zachodzące w ich układzie pokarmowym (początek kolek i często wzdętego brzuszka). Jeżeli chcecie, aby ten wyjątkowy czas został uwieczniony na niezwykłych zdjęciach z plenerami Gdańska, Gdyni lub innej okolicy Trójmiasta – skontaktujcie się ze mną w sprawie sesji noworodkowej.

Nie pozwólcie, aby upływający czas zabrał Wam jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne chwile. Pozwólcie natomiast uchwycić je w kadrze podczas sesji noworodkowej, jaką oferuję Wam w 3 różnych wariantach. Zatrzymajcie uśmiech, grymas twarzy, spojrzenie dzięki pięknym, pełnym emocji zdjęciom.